Mgr.Eliška Hesslerová (dříve Sládečková)
Vystudovala jsem výtvarné gymnázium na Praze 6 a Západočeskou univerzitu v Plzni (ZČU) obor Učitelství psychologie a výtvarné výchovy pro střední školy.
Před i během studií na střední a vysoké škole jsem prošla několika výtvarnými a airbrush kurzy u uznávaných malířů. Například sympatický Mgr.Václav Fišer z Dobříva.
Moje první samostatná prodejní výstava byla v městě Mirošov v galerii knihovny. Dále pak následovaly prodejní výstavy na Rokycansku a jedna v Praze na Vinohradech.
V roce 2007 jsem měla zatím poslední prodejní výstavu v rokycanském muzeu a následně jsem vyhrála 2.místo v ceně města Rokycan za přínos ve vědě a umění.
Od roku 2008 sama pořádám airbrush kurzy.
Prošla jsem airbrush školením v Hamburku v roce 2015, kdy mezi mé učitele patřili báječný Gerald Mendez (USA) – Disney illustrator,  neskutečný Dru Blair (USA) – profíkem přes photorealismus, Simon Murray (Severní Irsko), Georg Huber (Německo) – knižní ilustrátor.  Dále jsem si mohla vyzkoušet techniku Fitta (Kanada). Seznámila jsem se s prácí Inga Kornera (Německo), Craig Frasera (USA), Uwe Scheutena (Německo) a Holger Schmidta (Německo).

V plánu mám další školení a semináře, rozšíření airbrush a výtvarných kurzů, ale hlavně návrat k výstavám. Momentálně se věnuji na rodičovské spíše mým úžasným dětem a tvořím neustále s nimi v našem ateliéru 🙂